Kapat

Zeka ve Eğitim Oyunları

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Zeka ve Eğitim Oyunları

Ebeveyn ve çocukların zevkle zaman geçirmelerine yardımcı olan oyunlar ile hem çocuklarınızın gelişimi desteklenir hem de anne baba ile kaliteli zaman geçirilmiş olur. Zeka ve eğitim oyunları kategorimizi inceleyerek kendinize ve çocuklarınıza uygun eğlenceli oyunlara ulaşabilirsiniz. 18 aylıktan tutunda yetişkinlere kadar, kaliteli vakit geçirebileceğiniz oyunlarımız mevcuttur. 

Doğal Ahşap Blok Oyunlar

Sağlık açısından faydalıdır. Küçük çocukların sıklıkla oyuncaklarını ağızlarına götürdüklerini dikkate alan firmamız, doğal ahşap blok oyunlarını siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Ahşap oyuncakların temizliği kolaydır. Kırılması zor olduğu için yeni oyuncak masrafından ebeveynleri rahatlatır. Ahşap oyunların, plastik oyuncaklara göre tercih edilmesinin sağlık açısından yararı olduğu kadar çevreye karşı olan sorumluluğumuz dolayısıyla da tercih edilmelidir. Ahşap oyuncaklar ile vakit geçiren çocukların sakinleştiği gözlemlenmektedir. Ahşap bloklarımızın boyutlarının büyük olması, herhangi bir boğulma tehlikesini ortadan kaldırmaktadır. Sizlerde çocuklarınızın hem sağlıklı hem de kaliteli vakit geçirmelerini istiyorsanız Zeka ve Eğitim Oyunları kategorimizi incelemelisiniz.

Kutu Oyunları

Eğitici oyunların çocukların gelişim açısından ne kadar önemli olduğunu sık sık duymaktayız. Satışa sunduğumuz oyunlarımız ile çocuklarınızın hem kişisel hem de zihinsel olarak gelişimlerine katkı sağlamış oluruz. Grup şeklinde oynanan kutu oyunlarımız sayesinde çocuklarınız sosyalleşmekte ve iletişim becerileri artmaktadır. Ebeveynleri ile hoş vakit geçirmelerine yardımcı olan kutu oyunlarımız, çocuklarınızın ekran bağımlılığını azaltmaktadır. Kutu oyunlarının faydalarını sayacak olursak;

  • Dikkat ve Konsantrasyonu artırır.
  • Strateji yeteneği kazandırır.
  • Zeka geliştirir.
  • Analitik düşünme yeteneğini geliştirir.
  • Görsel algı yeteneğini geliştirir.

Aynı zamanda oyun sırasında, oynama sırasının kendisine gelmesini beklemeyi, sırasını takip etmeyi, sayılara, renklere ve kurallara dikkat etmeyi, kazanma ve kaybetme duygusunu öğrenmeyi ve sabırlı olmayı öğretir. 

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

Modulya - Modüler Mobilya - Genç Odaları ve Bebek Odaları © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Sosyal Medya
528991042