Kapat

Karyola (Erkek)

Limit:
14 sonuçtan 1 ile 14 arası görüntüleniyor.

Karyola

90*200 cm, 100*200 cm ve 120*200 cm ölçülerinde üretilen karyolalarımıza ek olarak 90*190 cm ölçüsünde araba karyola ve montessori karyola modellerimizi inceleyebilirsiniz. Kız, erkek ve unisex karyola modellerimiz mevcuttur. Son zamanlarda ilgi gören montessori karyola, 3 farklı tarzda beğenilerinize sunulmuştur. Montessori Karyola, çatılı montessori karyola ve cibinlikli montessori karyola olarak ürettiğimiz karyolalarımız ile farklı zevklere hitap etmeye çalıştık. Her montessori karyolamızda farklı renkte çıtalar kullandık. Çatılı montessori modelimizde çatı için kullanılan kumaşlarda farklı renk ve desen kullanarak, seçeneklerinizi arttırdık. Çocuklarınızın rahatlıkla içinde uyuyabileceği yükseklikte çıtalardan oluşan karyolamızı incelemenizi öneririz. Yine çocuklarınızın kapısını kapatabileceği, kendi alanını oluşturabileceği montessori karyola modelimiz birçok ebeveyn tarafından tercih edilmektedir. Çıtalar ile hoş bir görüntü elde edilmektedir.

Genç odalarınızda kullanacağınız karyolalarımız E1 kalite standartlarındaki kanserojen madde içermeyen suntalamdan üretilmektedir. Kanserojen madde içermeyen mobilyalarımız ile daha sağlıklı nesillerin mutlu geleceği olmak istedik. Tek kişilik karyola modellerimiz arasında, çekmeceli olarak tasarlanan modellerimizde mevcuttur. Ne kadar çekmece o kadar depolama alanı anlamına gelmektedir. Depolama alanının çokluğu ise her zaman avantaj sağlamaktadır.

Çocuklarınızın zevkle tercih edecekleri araba karyola modellerimiz kız ve erkek olarak 2 ayrı kategoride hizmetinize sunulmuştur.

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

Modulya - Modüler Mobilya - Genç Odaları ve Bebek Odaları © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Sosyal Medya
528991042